O inwestycji

K4-DWULOKALOWY-TYŁ

Miejsce z dobrą energią

Prezentujemy nową ofertę na rynku nieruchomości! Poznaj miejsce z dobrą energią, zamieszkaj na osiedlu Zielone Komorowice. Inwestycja Zielone Komorowice zlokalizowana jest w podwrocławskich Karwianach na skrzyżowaniu ulic Wiosennej i Polnej, w gminie Żórawina. Składają się na nią bezczynszowe domy jednorodzinne i mieszkania. Wysoka jakość wykonania, elegancka architektura oraz atrakcyjna lokalizacja, blisko granicy Wrocławia, czynią z Zielonych Komorowic pożądane miejsce do zamieszkania dla całej rodziny.

Lokale wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak system rekuperacji, przygotowanie pod fotowoltaikę oraz pompy ciepła. Zastosowane technologie zapewniają czyste powietrze i znaczną oszczędność energii, co nie jest bez znaczenia dla przyszłych właścicieli.

Jeśli planujesz zakupić nieruchomość, a interesuje Cię kameralna inwestycja w spokojnej okolicy, to domy i mieszkania w Zielonych Komorowicach są idealnym wyborem. Planowany termin oddania domów i mieszkań to IV kwartał 2024 roku.

Zobacz prezentację wideo:

Najnowsze technologie to u nas standard

Domy jednorodzinne

Na osiedlu w podwrocławskich Komorowicach oferujemy bezczynszowe domy jednorodzinne z garażem lub miejscami postojowymi o powierzchni od 105 do 128 m².

Mieszkania

W ramach naszej oferty możesz nabyć rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 74 m² oraz mieszkanie o powierzchni 79 z poddaszem i balkonami na piętrze. Atutem mieszkań jest duży salon z aneksem kuchennym.

Mieszkania i domy w Komorowicach

Układ domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców.

Ergonomiczne wnętrza, duży dostęp światła dziennego oraz liczba i funkcjonalność pomieszczeń stwarzają idealną atmosferę do mieszkania.

Mapa inwestycji Zielone Komorowice Wrocław - ul. Wiosenna, ul. Komorowicka
(Kliknij w plan, aby pobrać plik PDF)

Cała inwestycja to: 53 budynki mieszkalne jednorodzinne w tym: 40 budynków jednolokalowych oraz 13 budynków dwulokalowych. Inwestycja podzielona jest na 3 etapy realizacji, przy czym aktualnie podejmowane są etapy 1 i 2.

Etap 1: budowa 13 domów dwulokalowych (26 mieszkań)

 • Rozpoczęcie realizacji: 01.09.2023
 • Planowany termin zakończenia budowy: 30.08.2024
 • Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie: IV kwartał 2024

Etap 2: budowa 14 domów jednorodzinnych

 • Rozpoczęcie realizacji: 21.08.2023
 • Planowany termin zakończenia budowy: 30.08.2024
 • Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie:  IV kwartał 2024

Znajdź dom lub mieszkanie dla siebie

Sprawdź aktualną ofertę i wybierz swój wymarzony dom lub mieszkanie.

Galeria wizualizacji

Dogodna lokalizacja

Doskonała lokalizacja przy ul. Wiosennej w Karwianach i świetny dojazd komunikacją z Wrocławia to kolejne atuty tej inwestycji - podmiejska linia autobusowa 913 z punktem początkowym w Parku Południowym. Osiedle jest położone tylko 3 km od południowych granic miasta, od strony Ołtaszyna. Węzeł autostradowy Bielany Wrocławskie znajduje się tylko 7 km od Żórawiny (powiat wrocławski), a budowany kolejny odcinek obwodnicy wschodniej to kolejny atut tej lokalizacji.

Przyjazna infrastruktura

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się sklep, szpital wielospecjalistyczny ORTHOS oraz przychodnia lekarska, apteka i gabinet stomatologiczny. W Wysokiej (4 km od inwestycji) powstały: nowoczesna szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. Natomiast w miejscowości Rzeplin istnieje szkoła podstawowa zapewniająca dojazd busami szkolnymi. Do najbliższego a zarazem największego na Dolnym Śląsku centrum zakupowo-usługowo-handlowego, czyli Bielan Wrocławskich jest zaledwie 7 km.

W miejscowości znajdują się trzy salony kosmetyczne oraz kościół a także boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, skatepark oraz świetlica oferująca zajęcia dla dorosłych, dzieci i półkolonie. I to wszystko w odległości zaledwie 200m od inwestycji.

Stan inwestycji

Pozwolenia budowlane
100%
Budowa inwestycji
45%
Oddanie do użytku
0%
02
03

Pokochaj i zamieszkaj

nowocześnie i ekologicznie blisko centrum miasta

Umów się na rozmowę z konsultantem

Pomożemy znaleźć dla Ciebie wymarzony dom lub mieszkanie oraz zapewnimy wsparcie w niezbędnych formalnościach.

  * pole wymagane

  Skontaktuj się z nami

  +48 530 002 646
  +48 609 027 259

  BIURO SPRZEDAŻY
  Galeria Wnętrz Domar, II piętro

  ul. Braniborska 14, Wrocław

  Godziny otwarcia:
  pon., śr.–pt.: 8:00-17:00, wt.: 9:00-17:00
  Wskazówki dojazdu

  Inwestycje deweloperskie
  i obsługa sprzedaży

   

  Urządź swój nowy dom
  w jednym miejscu!

  logo zk

  Skontaktuj się z nami

  Obsługa sprzedaży:
  +48 530 002 646

  Obsługa sprzedaży:
  +48 609 027 259

  E-mail:
  sprzedaz@domardevelopment.pl

   

  BIURO SPRZEDAŻY
  Galeria Wnętrz Domar, II piętro
  ul. Braniborska 14, Wrocław
   

  Godziny otwarcia:

  pon., śr.–pt.: 8:00-17:00, wt.: 9:00-17:00

  Wskazówki dojazdu

  Inwestycje deweloperskie
  i obsługa sprzedaży

   

  Urządź swój nowy dom
  w jednym miejscu!

  © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Reazlizacja: unitee.pl

  Informujemy, że wszelkie elementy przedstawione w wizualizacjach prezentowanych na stronie internetowej zielonekomorowice.pl stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji, a budynki wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach realizowanych poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich, jak i zagospodarowanie terenu nieruchomości sąsiednich mają charakter wyłącznie poglądowy. Wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z ich najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 556(1) § 1 pkt 2 kc. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszystkie elementy i informacje podane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kc.​

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.