O deweloperze

K4_OGÓLNA-ZIELEŃ
Przestrzeń zielona na osiedlu - Inwestycje deweloperskie Wrocław

Domar Development: rzetelny deweloper z Wrocławia

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, doskonale rozumiejącym specyfikę rynku nieruchomości. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku pierwotnym. Prowadzimy sprzedaż głównie we Wrocławiu, bo stolica Dolnego Śląska jest nam najbliższa, ale również tworzymy nowe inwestycje w całym województwie.

Od lat jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Na wrocławskim rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od 2007 roku. Realizujemy inwestycje w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej we Wrocławiu i poza nim. Przemyślana lokalizacja, staranne wykonanie i walory architektoniczne naszych inwestycji zyskują z czasem, dodając urody i kolorytu miejscom, w których zostały zbudowane.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie na rynku deweloperskim sprawiają, że osiągamy spektakularne efekty. Widać to zarówno w przypadku inwestycji nawiązujących do architektury stolicy Dolnego Śląska przełomu XIX i XX w., jak i współczesnych osiedli czy budynków wielorodzinnych. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania i domy. Prowadzone przez nas inwestycje deweloperskie były i są atrakcyjne dla osób poszukujących nieruchomości i lokali mieszkalnych we Wrocławiu i w okolicach stolicy Dolnego Śląska.

Dzięki nam wrocławski rynek nieruchomości zyskuje wiarygodnego dewelopera i bogatą ofertę. Obserwujemy nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, trendy w budownictwie i urbanistyce.

Budujemy wartości, nie tylko nowe mieszkania

 • Nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz pomoc na każdym etapie transakcji, przy uzyskaniu kredytu, a także po zakupie domu czy mieszkania we Wrocławiu. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, zarówno, jeśli idzie o sprzedaż mieszkań, jak i kwestie finansowo-prawne.
 • Projektujemy świadomie, z myślą o komfortowej przestrzeni do wygodnego życia. Dostępne mieszkania i domy z naszej oferty odznaczają się jakością i przemyślanym designem, bo wygląd budynku jest dla nas równie ważny, jak jego otoczenie.
 • Jesteśmy rzetelni. Rozpoczynamy inwestycję mając komplet niezbędnych dokumentów i pewność jej pełnego finansowania. Wszystkie nasze inwestycje mają uregulowaną postać prawną.
 • Staranie dobieramy wykonawców, utrzymując jakość realizowanych inwestycji oraz deklarowanych terminów realizacji każdej z nich. 
 • Atrakcyjne lokalizacje mieszkań i domów – dobieramy miejsca, w których nasi Klienci odnajdą swoje miejsce na ziemi. Uważamy, że deweloper nie tylko buduje nowe mieszkania, ale tworzy przestrzeń do życia.
Salon w domu na sprzedaż Wrocław

Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe w aglomeracji wrocławskiej

Mamy ugruntowane doświadczenie w realizacji inwestycji deweloperskich, świadczy o nich bogata oferta mieszkań i domów, którą przedstawiliśmy klientom. Dotychczas zrealizowaliśmy następujące inwestycje:

Umów się na rozmowę z konsultantem

Pomożemy znaleźć dla Ciebie wymarzony dom lub mieszkanie oraz zapewnimy wsparcie w niezbędnych formalnościach.

  * pole wymagane

  Skontaktuj się z nami

  +48 530 002 646
  +48 609 027 259

  BIURO SPRZEDAŻY
  Galeria Wnętrz Domar, II piętro

  ul. Braniborska 14, Wrocław

  Godziny otwarcia:
  pon., śr.–pt.: 8:00-17:00, wt.: 9:00-17:00
  Wskazówki dojazdu

  Inwestycje deweloperskie
  i obsługa sprzedaży

   

  Urządź swój nowy dom
  w jednym miejscu!

  logo zk

  Skontaktuj się z nami

  Obsługa sprzedaży:
  +48 530 002 646

  Obsługa sprzedaży:
  +48 609 027 259

  E-mail:
  sprzedaz@domardevelopment.pl

   

  BIURO SPRZEDAŻY
  Galeria Wnętrz Domar, II piętro
  ul. Braniborska 14, Wrocław
   

  Godziny otwarcia:

  pon., śr.–pt.: 8:00-17:00, wt.: 9:00-17:00

  Wskazówki dojazdu

  Inwestycje deweloperskie
  i obsługa sprzedaży

   

  Urządź swój nowy dom
  w jednym miejscu!

  © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Reazlizacja: unitee.pl

  Informujemy, że wszelkie elementy przedstawione w wizualizacjach prezentowanych na stronie internetowej zielonekomorowice.pl stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji, a budynki wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach realizowanych poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich, jak i zagospodarowanie terenu nieruchomości sąsiednich mają charakter wyłącznie poglądowy. Wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z ich najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 556(1) § 1 pkt 2 kc. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszystkie elementy i informacje podane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kc.​

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.